Zabiegi na ciało

Niestety niewiele osób bierze sobie do serca powiedzenie „nie szata zdobi człowieka”. Wygląd i zdrowie, a także sposób w jaki eksponujemy ciało stanowią integralną część wizerunku każdego z nas. Wykonując proste zabiegi możemy pomóc naszym pacjentom pozbyć się popularnych problemów, będących efektem procesu starzenia, czy też np. zaburzeń gospodarki hormonalnej.

 

Przeciwdziałanie wypadaniu włosów

Łysienie nie jest procesem nieodwracalnym. Dozowanie witamin, soli mineralnych i leków przeciwzapalnych wzmacnia cebulki, powstrzymuje włosy przed wypadaniem, a w niektórych przypadkach powoduje ich odrastanie.

 

Leczenie nadpotliwości

Ostrzykiwanie toksyną botulinową prowadzi do porażenia nerwów zaopatrujących gruczoły odpowiedzialne za wydzielanie potu. W rezultacie na kilka miesięcy znika problem nadmiernej potliwości. Po jakimś czasie organizm wytwarza jednak nowe zakończenia nerwowe – wtedy zabieg należy powtórzyć. Terapię można stosować na rękach, pod pachami i na stopach. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu:

Leczenie nadpotliwości

 

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Bardzo często zabieg ten określa się mianem liposukcji bez skalpela. Polega ona na iniekcji preparatu zwiększającego metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Zabieg stosuje się na kończynach górnych (okolice tricepsu), fałdach na plecach poniżej żeber, brzuchu, biodrach, „bryczesach”, pośladkach, wewnętrznej stronie kolan i ud. Najlepsze efekty obserwuje się u pacjentów z lekką nadwagą lub prawidłową masą ciała, u których występuje miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej.

 

Likwidacja blizn przy użyciu kwasu hialuronowego

 

Odmładzanie skóry dłoni

Zabieg sprowadza się do likwidacja przebarwień i zmarszczek, a także wypełnienia ubytków tkanki tłuszczowej. W efekcie dłonie staja się nawilżone i są głęboko odżywione. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu:

Oszukać metrykę dłoni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

-->
ZGRYZ na FacebookuZGRYZ na YouTube