Zabiegi dla mężczyzn

Piękny uśmiech i gładka cera od lat stanowią wizytówkę zadbanego mężczyzny. Nic więc dziwnego, że przez ostatnich kilkanaście lat można obserwować przemiany kulturowe – mężczyźni już nie tylko strzygą się, ale również komponują odpowiednie zestawy kosmetyków, korzystając z porad kosmetologów. Medycyna estetyczna również ma Panom wiele do zaoferowania:

 

Odmładzanie, regeneracja i rewitalizacja

Skóra twarzy narażona jest na szereg czynników wpływających negatywnie na jej stan. Ekspozycja na promieniowanie słoneczne, czy też zanieczyszczenia z powietrza postarzają skórę, są również źródłem różnego rodzaju podrażnień. W naszym gabinecie oferujemy szereg usług, które pomagają odmłodzić i zregenerować skórę twarzy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu:

Kwas hialuronowy bez tajemnic

Toksyna botulinowa

 

Leczenie nadpotliwości

Ostrzykiwanie toksyną botulinową prowadzi do porażenia nerwów zaopatrujących gruczoły odpowiedzialne za wydzielanie potu. W rezultacie na kilka miesięcy znika problem nadmiernej potliwości. Po jakimś czasie organizm wytwarza nowe zakończenia nerwowe – wtedy zabieg należy powtórzyć. Terapię można stosować na rękach, pod pachami i na stopach. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu:

Leczenie nadpotliwości

 

Likwidacja blizn przy użyciu kwasu hialuronowego

 

Przeciwdziałanie wypadaniu włosów

Łysienie nie jest procesem nieodwracalnym. Dozowanie witamin, soli mineralnych i leków przeciwzapalnych wzmacnia cebulki, powstrzymuje włosy przed wypadaniem, a w niektórych przypadkach powoduje ich odrastanie.

 

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Bardzo często zabieg ten określa się mianem liposukcji bez skalpela. Polega ona na iniekcji preparatu zwiększającego metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Zabieg stosuje się na kończynach górnych (okolice tricepsu), fałdach na plecach poniżej żeber, brzuchu, biodrach, „bryczesach”, pośladkach, wewnętrznej stronie kolan i ud, a także w przypadku ginekomastii. Najlepsze efekty obserwuje się u pacjentów z lekką nadwagą lub prawidłową masą ciała, u których występuje miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

-->
ZGRYZ na FacebookuZGRYZ na YouTube