Medycyna estetyczna

Starzenie się skóry to proces naturalny – dla wielu pewnym zaskoczeniem może być fakt, iż postępuje już od 25 roku życia. To wtedy spada aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę. Stopniowo skóra traci elastyczność i nawilżenie, a kształt twarzy zmienia się z litery „V” w odwróconą literę „V”. Na szczęście upływ czasu można spowolnić, zarówno stosując zabiegi profilaktyczne jak i też docelową korektę.

Medycyna estetyczna u dentysty?

Wiele osób dziwi fakt, iż zabiegi z zakresu medycyny estetycznej realizuje się w gabinecie stomatologicznym. Tymczasem to właśnie lekarze dentyści dysponują rozległą wiedzą na temat anatomii ludzkiej twarzy i zmian związanych z jej przebudową, następujących wraz z wiekiem. Ponadto stomatolog może zaoferować Pacjentowi również konsultację z zakresu implantologii – zdrowy, biały uśmiech to jeden z kanonów współczesnego piękna. Kolejnym atutem naszego gabinetu jest ubezpieczenie – każdy lekarz, jak i gabinet lekarski jest ubezpieczony, jest to dodatkowa gwarancja dla naszych pacjentów.

W przychodniach Zgryz zabiegi wykonuje dr Iwona Kulesza Ochocka stomatolog i certyfikowany lekarza medycyny estetycznej. Drugim plusem jest z pewnością sterylność przychodni dentystycznych – gabinety lekarskie spełniają najwyższe standardy bhp.

 

 

 

T330

 

 Zabiegi na twarz

„Ludzką twarz wprawiają w ruch aż 54 mięśnie. Pozwalają one wyrazić szereg uczuć pomagających nam w codziennej komunikacji społecznej. Śmiało można powiedzieć, że twarz jest tłumaczem treści płynących z naszego wnętrza. Nic więc dziwnego, iż coraz więcej osób, chcąc spowolnić oznaki starzenia, decyduje się na korekty wyglądu tej części ciała.”

 

D330

 

Zabiegi na ciało

„Współcześnie coraz więcej osób zwraca uwagę na ogólny wygląd swojego ciała – nie tylko na jego sylwetkę. Blizny, przebarwienia, dłonie, gęstość włosów pozorne detale złożone w całość, tworzą wizję zadbanej osoby. Pozbycie się drobnych problemów estetycznych pomaga budować pewność siebie, przy jednoczesnej akceptacji nieuniknionego procesu starzenia.”

 

M330

 

Zabiegi dla mężczyzn

„Mężczyźni podlegają tym samym mechanizmom społecznym co kobiety – również chcą być zadbani. Natura nie jest dla nich łaskawa – wypadanie włosów, nadmierne owłosienie twarzy, blizny po trądziku. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie tylko pomagają pozbyć się defektów ciała, ale również ułatwiają codzienną pielęgnację i podnoszą samoocenę.”

 

 

C330

 

 Przeglądy urody

„Odpowiedni dobór kosmetyków i zabiegów jest kluczem w procesie rewitalizacji skóry i ciała. Każdej kolejnej dekadzie życia można przyporządkować optymalny zestaw, pomagający powstrzymać proces starzenia się. W trakcie przeglądów służymy wiedzą merytoryczną i praktyką, by pomóc naszym pacjentom w uzyskaniu pełnej satysfakcji z naszych usług.”

Comments are closed.

-->
ZGRYZ na FacebookuZGRYZ na YouTube