Implantologia – w ślad za naturą

Zabiegi implantologiczne stają się coraz bardziej powszechne. Zęby tracimy z różnych powodów – czasami ich wypadanie jest następstwem zaniedbań higienicznych i chorób, w innych przypadkach zęby zwyczajnie wybijamy np. na skutek wypadku.

Implantologia daje dentyście bardzo dużo możliwości, jednak proces leczenia musi być bardzo dokładnie zaplanowany i przemyślany. U jego podstawy leży prawidłowa kwalifikacja – tj. rozpoznanie ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a także warunków kostnych w miejscu planowanego wszczepienia implantu. Nie można też zapominać o ważnej roli samego pacjenta – wszczepiony implant może służyć latami, jeśli otoczy się go odpowiednią opieką.

W przychodni ZGRYZ od lat wykonujemy szereg zabiegów implantacyjnych – wyspecjalizowany personel i nowoczesny sprzęt, a także wysokiej jakości implanty stanowią klucz do naszego sukcesu. Prawidłowo przeprowadzony proces kwalifikacji pacjenta do zabiegu pozwala nam na zachowanie praktycznie 100% skuteczności jeśli chodzi o przyjęcie implantu.

Czym jest dokładnie implantologia i na czym polega wszczepianie implantu? Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków naszego videobloga na temat implantologii.

Comments are closed.

-->
ZGRYZ na FacebookuZGRYZ na YouTube